לעצב את הבית עם וילונות גלילה

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של וילונות לבית בשלל דגמים וצבעים. כל מי שמחפש וילונות לא משנה לאיזה אזור בבית יוכל למצוא אינספור סוגים של וילונות. למרות שקיימים המון סוגים בשוק וילונות גלילה לבית נחשבים לוילונות מלאים בסטייל ונותנים לסלון שלכם נגיעה של חדשנות ועיצוב לעומת וילונות אחרים.


עולם העיצוב זכה בשנים האחרונות לשדרוג בתחומים רבים. משטחי הרצפות שלנו זכו לשדרוג עם פרקטים איכותיים או ריצוף שיש, תחום הצבע לקירות עבר מהפכה וכן עולם הריהוט עלה מדרגה עם עיצובים ברמה גבוהה של מיטב המעצבים במגוון סגנונות שונים, ועכשיו תורם של הווילונות לקבל את הכבוד המגיע להם.
תחום עיצוב וילונות הוא כבר כלי חובה בארגז הכלים של כל מעצב פנים ואדריכל. תחום זה שהוזנח בעשור הקודם מקבל זרקור חדש ותודות לפתרונות חדשים בתחום, יכול לזקוף קומה בגאווה ולעמוד שווה בשווה עם שאר מחלקות העיצוב לבית ולמשרד. 

וילונות גלילה


משפצים את הבית? רוצים לתת טאץ' קטן עם פריט שימושי ובולט לעין? עיצוב וילונות הוא תחום חדש ומסעיר שאמנם אינו מרכזי בתחום עיצוב הבית אך פריט חשוב ליצירת תמונה הוליסטית של עיצוב החלל, נצלו זאת לטובתכם ושדרגו את הבית והמשרד עכשיו עם וילונות איכותיים.

הסלון הוא החדר המרכזי והחשוב ביותר בחלל הבית לכן לפני שאתם מחליטים לרכוש וילון גלילה חשוב לבדוק כמה דברים.
את אורך הוילון חייבים לבדוק עוד לפני היציאה מן הבית. לא תרצו להגיע לחנות להסתנוור משלל הדוגמאות ולנסות לחשב את אורך הוילון, אין דבר מתסכל יותר מזה. לכן חשוב לבוא עם מידות מוכנות מהבית לביצוע רכישה קלה יותר.
חוץ מאורך הוילון חשוב לבחור דוגמה וצבע אשר יתאימו לשאר עיצוב הבית. וילונות גלילה תופסים חלק משמעותי בעיצוב הסלון וגם תופסים לכולם מיד את העין. לכן חישבו על צבעים שיכולים להשתלב בצורה הטובה ביותר בסלון שלכם. מומלץ לעשות מחקר קטן לפני ולקראו מעט על טרנדים לעיצוב הבית בשביל לקבל השראה ורעיונות, כך תוכלו לבוא מוכנים יותר ולמנוע כאבי ראש מיותרים.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

שינה בריאה כבר מהגיל הרך